Pratik Puan Sistemiyle Tanış!

Pratik Bakkal, Alışveriş sistemi bünyesinde kullanıcılarına Pratik Puan, yani harcadıkça kazandıran bir sistem sunuyor! Pratik Puanı kullanıcılar Alışveriş yaptıkça kazanabilirler. Her alışverişte kullanıcılar belirlenen sisteme göre Pratik Puan kazanabilir, ve /veya her alışverişte biriktirmiş olduğu Pratik Puanını harcayabilir. Pratik Puan genel olarak ürünlerde ve/veya sepette indirim sağlayabilmek üzere geliştirilmiştir. Bir ve/veya Birden Fazla ürün Pratik Puan ile satın alınamaz. Pratik Puan sistemi ve içeriği & sistemi hakkında yapılabilecek tüm değişiklik hakkı Pratik Bakkal tarafından saklı tutulmaktadır.

Pratik Puan'ı Nasıl Kazanabilirim?

Pratik Puan’ı en basit olarak Pratik Bakkal’dan Alışveriş yaparak kazanabilirsiniz. Bununla birlikte Pratik Bakkalın özel kampanyaları veya durumları dahilinde de kazanabilirsiniz. Kazanacağınız Pratik Puan miktari Altta bulunan tablodaki gibidir.

Pratik Puan'ı Nasıl Harcayabilirim?

Pratik Puan’ı en basit olarak Pratik Bakkal’dan Alışveriş yaparken harcayabilirsiniz. Bununla birlikte Pratik Bakkalın özel kampanyaları veya durumları dahilinde de harcayabilir & kullanabilirsiniz. Harcayabileceğiniz & kullanabileceğiniz Pratik Puan miktarı ve durumları değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin bazı ürünlerde veya bazı kategorilerde Pratik Puanı tamamen kullana biliyorken, başka bir kategori veya üründe Pratik Puanı hiç bir şekilde kullanamayabilirsiniz. Bu değişiklik ve/veya uygulama hakkı Pratik Bakkal tarafından saklı tutulmaktadır. Daha fazla bilgi almak için [email protected] adresini kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Pratik Puan'ım Silinirmi?

Pratik Puan’ınız Şu anda Sistemde silinmemektedir. Fakat uzun vadede Pratik Puanın hesabınızda kalma süresi “Kullanabileceğiniz tarih aralığı” Pratik Bakkal tarafından düzenlenebilir. Herhangi bir durumda genel bir bilgi veya tarafınıza özel bir bilgi verilmektedir. Herhangi bir değişiklik ve/veya uygulama hakkı Pratik Bakkal tarafından saklı tutulmaktadır. Daha fazla bilgi almak için [email protected] adresini kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Pratik Puan Kazanımı

1 TL = 1 Pratik Puan (PP)

Pratik Puan Harcanımı

1000 Pratik Puan (PP) = 25 TL

Şu anda Pratik Bakkalda Ürün başına Maksimum Puan indirimi miktarı, indirim tutarı olarak ürün fiyatının %25 i kadardır.

Sepette Pratik Puan kullanabilmeniz için, Minimum 400 Puan harcamanız gerekmektedir.